Võidujooks rünnakule kahe peale: Pinamonti keeldub Salernitanast, rünnak Piatekile - Salernitana News

Võidujooks rünnakule kahe peale: Pinamonti keeldub Salernitanast, rünnak Piatekile – Salernitana News

VÄRSKENDUS KELL 19.30 – Andrew Pinamonti oleks pakkumisest keeldunud Salerno: vaatamata patrooni Danilo Iervolino survele, kes oli leidnud Interiga kaardi ostmiseks kokkuleppe, oleks endine Empoli keskründaja granaadiettepanekust keeldunud. Siinkohal toimus otsustav rünnak a Piatek.


ARTIKKEL 17.30 – Võidujooks kahele Piatek-Pinamontile. Salernitana valib sellest paarist ründaja, kes lõpetab edasijõudnute osakonna ja on andnud endale aega reedeni: president Iervolino kavatseb rünnakust välja kuulutada laupäeva õhtul Arechis kolmnurkmängu puhul Adana Demirsporiga ja Adana Demirsporiga. Reggina.

Endine Empolese

Dialoogi hommik Pinamonti ja tema saatjaskonnaga, kuni eilseni kõhkledes Salerno hüpoteesi suhtes. Ta lükkab ka praegu 1999. aastal sündinud poisikaardi omanikku Interit, kellel on käes leping De Sanctisega ja hindab mängijat 20 miljonile. Salernitana on valmis investeeringule lähenema, olles veendunud, et paar Bonazzoliga võib mõne aasta pärast esindada potentsiaalset rahvuslikku duot. Vastupanu aga püsib mängijal, kes ihkab midagi enamat kui lihtne päästmine, hinnates samas ettevõtte poolt lauale pandud põhjuseid: kindel ja tõsine omanik, jäljendamatud fännid ja noor meeskonnaprojekt, mille roolis motivaator. mida Pinamonti ise hindab (Nicolaga rääkisid nad paar päeva tagasi telefonis). Peod värskendavad.

Poolakas

Vahepeal jätkub paralleelselt võidusõit 27-aastasele Piatekile (fotol Tanopressi kohal). Iervolino võiks vastata Berliini Hertha viimastele soovidele ja proovida ka selles mõttes kiirendada. Sakslased olid 2020. aasta talvel mängija kindlustamiseks kulutanud 24 miljonit ja nüüd ei saa nad erinevatel põhjustel sama summat otse müügiks “tulistada”. Mängija saatjaskonnaga on kokkulepe niivõrd, et presidendile lähedal seisvad allikad avaldavad teatud veendumust, et operatsioon on võimalik võimalikult kiiresti lõpetada. Aga oodata on ka Pinamontit. Kahe investeeringu vahel asuv granaadi juhtkond usub, et endisel Empolil on tulevikus paremini prognoositav. Täna hommikul, nagu mainitud, olid intensiivsed dialoogid ja ootame paar tundi, paar päeva, et mõista, kas Interista positsioon pehmeneb.

Leave a Comment

Your email address will not be published.