Vana vabariigi rüütlite uusversioon on Schreieri jaoks blokeeritud ja määramata ajaks edasi lükatud - Nerd4.life

Vana vabariigi rüütlite uusversioon on Schreieri jaoks blokeeritud ja määramata ajaks edasi lükatud – Nerd4.life

Suured probleemid Aspyri majas Star Wars: Knights of the Old Republic Remakehuvitav projekt eranditult PS5 ja PC jaoks, mis ilmselt oli määramata ajaks edasi lükatudpraeguse arenguga paus Bloombergi andmetel ootab erinevate siseprobleemide lahendamist.

Selle põhjal, mida teatab Jason Schreier Bloombergistmis viitab selles küsimuses küsitletud siseallikatele, näib, et Aspyr Media meeskond on praegu ummikseisus ning puudub kindlus selles, kuidas Star Wars: Knights of the Old Republic Remake projekti ellu viia.

Näib, et kunstijuht Jason Minor ja disainijuht Brad Prince olid vallandati ootamatult, nii selle kuu lõpus ja arendus on nüüd täielikus kaoses. Juuli jooksul toimunud kohtumiste seerias ütlesid kaks Aspyri juhti arendajatele, et projekt tuleb katkestada, samal ajal kui ettevõte otsib uusi inimesi, kes tööd jätkaksid.

Näib, et 30. juunil 2022 oli Aspyr selle ette valmistanud demo mängu “vertikaalne sektsioon”, mis näitab selle sisu ja omadusi, mis tuleb esitada projekti partneritele Lucasfilm Ltd-le ja Sonyle. Arendajad olid saavutatu suhtes üsna kindlad ja demo tulemustes kindlad, nii et sündmuste areng üllatas kõiki.

Järgmisel nädalal vallandas Aspyr disainijuhi ja kunstijuhi, kumbki ametlikult ei kommenteerinud, kuid teine ​​vihjas mõne sotsiaalmeediapostituse põhjal, et vallandamine tuli otsustavalt äkiliselt ja ootamatult.

Asjaga seotud allika sõnul, kes jälgis meeskonnas käimasolevaid arutelusid, näib, et demo nõudis lõpuleviimiseks ebaproportsionaalselt palju ressursse, aega ja raha ning et projekti praegune käik ei ole tegelikult jätkusuutlik meeskonna poolt. Teine probleemne punkt oleks ajaskaala, mille arendusaegade prognoosid on mõnevõrra vigased: kui varem oli meeskonna ametlik joon see, et mängu saab välja anda 2022. aasta lõpuks, siis arendajad teatavad, et pikem väljalaskeperiood. Tõenäoliselt võib see olla 2025. aasta.

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake oli üks suurimaid üllatusi PlayStation Showcase’il 2021. aasta septembris, kus seda esitleti PS5 ja PC (äikesetormi) eksklusiivsena koos tiiseri treileriga. Projekt tundus Aspyri jaoks kohe tohutu kvaliteedihüppena, kuni selle ajani oli see spetsialiseerunud eelkõige teisaldamisele ja arendustoele. Hiljuti sai see abi Sabre Interactive’ilt, kuid tundub, et sellest ei piisanud probleemide lahendamiseks, vähemalt Bloombergi teadete kohaselt.

Leave a Comment

Your email address will not be published.