USB -fänn, on pöördepunkt: siin on see, millist veebist osta

Kuumuse vastu võitlemiseks esindab kena ja odavat ideed USB -fänn: siin on see, mille eesmärk

The kuum ei jäta hingamist. Need päevad on nende päevade väga kõrgete temperatuuride tõttu keerulised, see on probleem, mida proovida lahendada kõigil võimalikel vahenditel. Isegi kõige uudishimulikum: mõelge USB ventilaator, toode, millele keskendume selles artiklis. On selge, et see ei ole lõplik lahendus ja sellest võib piisata, et kaaluda küsimust lahendatud, kuid arvuti ees veedetud tundidel – tööks, õppimiseks, naudinguks – on see väga huvitav idee. Arvestades, et see on ka ost, mis nõuab odavaid kulusid: vaatame võimalikke veebilahendusi.

Loe ka – PowerBank, siin on see, kuidas seda päikesepaneeli kaudu laadida

Loe ka – kuumus, töö ja mäng: siin on see, kuidas see kõik läbi saada

USB -fänn, siin on veebis võimalikud valikud –

usb ventilaator

Väga populaarne – see USB -fänn on tänapäeval Amazonis väga populaarne valik, kasutajate arvustused meelitavad teid seda toodet proovima. Nõutavad kulutused, nagu saate hõlpsalt näha, on piiratud. Seal on kolm võimalikku režiimi, et oleks vaja olukordade järgi eelistada. Lühidalt, nendel suvepäevadel on kõik vajalik, et anda kuumusest kergendust.

Tipp – võimalikke veebilahendusi on nii palju. Mõelge sellele teisele USB -fännile, mis erineb eelmisest ka esteetika poolest: fotodest on juba selge, kui palju nende kahe vahel on. Seda toodet iseloomustab ka väga vaikne, mis tuleb arvestada. Ka sel juhul on kolm võimalikku viisi.

usb ventilaator

Must – rääkides erinevatest esteetikast: siin on kolmas viis. See USB -ventilaator on väga kehtiv alternatiiv kahele varem nähtud jaoks, omadused on sarnased: mõelge näiteks kolme kiiruse olemasolule ka sel juhul.

Kõrgetasemeline – lõpetame kõrgetasemelise lahendusega, kõrgema taotletud kuludega, kuid huvitava pakkumisega nendel tundidel Amazonis. See USB-ventilaator on neljakäiguline, vertikaalselt reguleeritav, saab pöörata. See on väga huvitav toode.

Leave a Comment

Your email address will not be published.