Trony flaier “Must suvi” ja “Must reede” erisoodustustega kuni 50%

Trony flaier & quot; Must suvi & quot; ja & quot; Must reede & quot; erisoodustustega kuni 50%

Giorgio Palmieri

Saadaval on uus Trony flaier pealkirjaga “Must suvi”, sest nüüd on must värv musta reede tõttu pakkumiste osas allahindluste sünonüümiks. Selle uue pakkumise valem on kanooniline, arvestades, et see mõjutab praktiliselt kõiki tootekategooriaid Redmi 10, Philipsi nutiteler Ja Dyson esilehel. Siiski piisab lehtede kerimisest, et avastada, kui palju ruumi on antud tavalistele nutitelefonidele, eriti 50–55-tollistele teleritele, IT-toodetele ja muule. Kampaania hakkab kehtima alates 21. juulist kuni 3. augustini 2022ning flaier viitab eelkõige Lombardia, Piemonte, Liguuria, Valle D’Aosta, Basilicata, Puglia ja Albaania müügikohtadele, kuid tõenäoliselt on see sama ka teistes piirkondades.

Pealegi, isegi edasi Amazon ja teistes veebipoodides on palju pakkumisi, mida ei tohiks kasutamata jätta, nagu näete meie tänaste parimate pakkumiste valikust. Allpool toome teile kaks head näidet!

 • Echo Dot (3. põlvkond) – Alexa integratsiooniga nutikas kõlar – Antratsiitkangas

  Echo Dot (3. põlvkond) – Alexa integratsiooniga nutikas kõlar – Antratsiitkangas

  19,99 €

  49,99 €
  -60%

 • realme Pad, 4 GB + 64 GB (kuni 1 TB), 2K ekraan WUXGA + 10,4 '', neli kõlarid Dolby, MTK Helio G80, 7100 mAh mega aku, kiirlaadimine 18 W, metallist korpus, 6,9 mm üliõhuke disain, Android11, WIFI

  realme Pad, 4GB + 64GB (kuni 1TB), 2K ekraan WUXGA + 10,4″, Quad kõlarid Dolby, MTK Helio G80, 7100mAh mega aku, kiirlaadimine 18W, metallik korpus, 6,9 mm üliõhuke disain, Android11, WIFI, hall

  142,99 €

  259,99 €
  -45%

Altpoolt leiate Trony flaier “Must suvi” täisversioonis. Kui soovite teada saada pakkumiste kohta, mis on pühendatud müügikohtadele muudes kui märgitud piirkondades, minge sellele aadressile. Sinine nupp võimaldab teil minna Trony ametlikule veebisaidile ja kontrollida pakub võrgus.

Allpool jätame teile ka nupud meie oma tellimiseks Telegrami pakkumiste kanal ja see, mille lehele minna Amazoni parimad allahindlused.

TROONI PAKKUMISED

Telegrami kanali pakkumised

Muud Amazoni pakkumised

Värskendus 25.07.2022

Oleme lisanud kolm uut Trony flaierit Emilia Romagna, Marche, Abruzzo, Molise ja Veneto piirkondades algatuse suvekampaaniate osas “Must reede – soola maitse”samas kui Sardiinias leiate “Ostke täna ja maksa alates jaanuarist”. Tähelepanu ka sellele “käibemaksusoodustus” kehtib Salerno ja Avellino provintsides.

Trony Flyer “Must suvi” – Lombardia, Piemonte, Liguuria, Valle D’Aosta, Basilicata, Puglia, Albaania

Trony Flyer “Must reede” – Emilia Romagna, Marche, Abruzzo, Molise, Veneto

Trony Flyer “Ostke täna ja makske jaanuarist” – Sardiinia

Trony Flyer “KM allahindlus” – Salerno, Avellino

Mõnel sellele lehele sisestatud lingil on SmartWorld seotud ja ta saab protsendi tuludest, see seotus ei muuda ostetud toote hinda. Kõik kirjeldatud tooted võivad aja jooksul muutuda hinnas ja saadavuses, seega soovitame alati enne ostmist neid parameetreid kontrollida.

Leave a Comment

Your email address will not be published.