Trento spordifestival: külalised Gullit, Zico, Falcao, Vonn ja paljud staarid

Trento spordifestival: külalised Gullit, Zico, Falcao, Vonn ja paljud staarid

Trentos toimub 22.-25. septembril Gazzetta korraldatud festivali neljas kord. Avamine Buffoniga. Esinevad sellised surematud kangelased nagu Bob Beamon, Fede Pellegrini, Toni Kukoc. Külaliste nimekiri on jube. Kairo naljatab: “Tahaksin aukodakondsust”

Simone Battaggia

Need on kõige eesnimed, kuid neist piisab ja nad liiguvad edasi, et mõista, milline saab olema viies spordifestival, mis toimub 22.–25. septembril Trentos teemaga “Hiilguse hetked”. Teaduslik juht Gianni Valenti raputab neid käivitamise pressikonverentsil. Nii et lähme: avamine Gianluigi Buffoniga, neljapäeval, 22. Teatro Sociale’s: Zico ja Falcao, Zanetti ja Batistuta, Klinsmann, et rääkida, mis on jalgpall nende riikides Brasiiliast Argentina ja Saksamaani. Ja siis Gullit ja Sacchi, et rääkida suurest Milanost, Bergomist, Causiost ja Collovatist koos Enzo Bearzoti tütrega, et naasta 1982. aasta MM-ile; ja jälle Capello, Collina, Vieri, Seedorf, Marchisio ja Chiellini, et jalgpallis püsida.

kukoc, Poz ja Lindsey Vonn

Ja siis meeskonnasport, kus Toni Kukoc taaselustas korvpalli suurkujude traditsiooni NBA ja Euroopa vahel, uus sinine treener Pozzecco ja pärl, kohtumine 1970. ja 1980. aastate suurepäraste Itaalia korvpalli tipptegijatega koos Jura, Morse ja Rivaga. Võrkpall toob Ivan Zaytsevi ja naiste maailmameistritiitli peategelased koos Piccinini ja Lo Biancoga. Oleme talispordihooaja väravas, mis ei saa kunagi olema nii rikas kui tänavu: Sofia Goggia kohtub oma legendi ja suure sõbra Lindsey Vonniga, Dominik Paris kohtub Aksel Lund Svindaliga, Federica Brignone vestleb Deborah Compagnoniga. , Michela Moioli ja Omar Visintin jutustavad oma uskumatust olümpiaseiklusest lumelauasõidus, Arianna Fontana avab oma maailma koos abikaasa Anthony Lobelloga. Ja siis toimub üleni roosa üritus Milano-Cortina 2026 suunas ja üks Ryder Cupile pühendatud üritus, mis maandub Trentos koos president Franco Chimenti, Rooma 2023 peadirektori Gian Paolo Montali ja Costantino Rocca saatel.

kui palju legende

Sellest ei piisa? Muud nimed. Bebe Vio koos Martin Castrogiovanniga – see on festivalil ragbimängija debüüt –, Federica Pellegrini, kes räägib oma karjäärist ja teeb ka pühendatud näituse (“La Divina”) – teine ​​näitab eilseid jalgpallisärke ja täna -, samas kui tänast ja homset ujumist esindavad Thomas Ceccon, Benedetta Pilato ja teised Budapesti MM-i kangelased. Mootorid: Gehrard Berger, Troy Bayliss. Jalgrattasport: Vincenzo Nibali. Ronimine: Tommy Caldwell. Kergejõustik: Jacobs, Sara Simeoni. “Ja siis üks kolmest-neljast selle spordiala elavast legendist – teatab Valenti -: Bob Beamon. Aga ajakava täieneb, saame teiste uudistega kursis”.

avada maailmale

RCS Mediagroupi president Urbano Cairo on festivaliga nii seotud, et sooviks saada “Trentos aukodakondsust, kuid piisab ka elamisloast.” taaskäivitage. Varem oleme teinud imelisi asju, isegi uskumatuid numbreid andnud veebiväljaande aastal. Festival läheb üle maailma, nagu peab ja kuidas see investoritele meeldima hakkab. “Gazzetta dello Spordina räägime emotsioonidest, suurtest ettevõtmistest,” lisab roosa ajalehe direktor Stefano Barigelli. Oleme iidne ja samas kaasaegne ajaleht, sellest annab tunnistust Kairo ihaldatud ja Gianni Valenti suurepäraselt juhitud festival. Meil on rahvusvaheline kutse tilk. Nad ei pea end kellegi eest kaitsma ja avalikkus teeb seda. ta kuuleb. Ma arvan, et see on üks festivali edu saladusi. Trento on ideaalne linn, ta teab, kuidas teid tervitada ja osaleda, ilma et oleks pealetükkiv “.

maailm väljakutel

Coni Malagò president saatis sõnumi: “Olen festivali nelja ülejäänud korda isiklikult kogenud ja tehtud töö on muljetavaldav. Oleme selle üle uhked, see on üks asi, mis näitab seda Itaalias. me teame, kuidas korraldada suuri asju igal sporditasemel. Videosõnum tuli ka Cip-i presidendilt Luca Pancallilt: “Täna on Trento festival ainulaadne sündmus, väljaannete järel on konsolideerunud, sisult avanenud, sellest on saanud viide, spordi ühtsuse sõnumi võimendaja. . Osalemine on ilus ja see on sündmus, mida oli vaja. Trento linnapea Franco Ianeselli rääkis, kuidas linn on festivali vastuvõtmiseks valmis: “Meil on ilus keskaegne vanalinn, mis on õige suurusega, et see festivaliga kokku langeks. Ja siis oleme asjade korraldamises üsna head. ei meeldi rõhuasetus, oleme kained, “hiilguse hetked” hirmutavad meid veidi, kuid me tahame end nelja aasta pärast käivitada: tahame olla vastutulelikud, üllatavad ja teame, et me teame, kuidas põnevil olla.

kõnelusi hoovides

“Oleme õppinud kohanema, oleme aasta aega töötanud ja festivaliga seotud entusiasm on olnud suurepärane kütus,” lisab Trentino turunduse tegevdirektor Maurizio Rossini. Oleme Itaalia kõige sportlikum provints. Võõrustame festivali seda. Väljakutel harjutame sporti. Fiera väljakul korvpall ja padel, läheduses võrkpall, Piazza Santa Maria Maggiore ronimine ja seejärel kergejõustik, sportlik kalapüük, töötame ka Bmx-il. See ei jää ainsaks uudseks: lisaks väljakutele ja hoonetele avab Trento esmakordselt ka siseõued, et kõnede kalender suurtest lugudest ja spordiinimestest, mille peategelaste seas näeb teiste seas ka Danit. Peterson, Walter Veltroni, Aldo Cazzullo ja Gianfelice Facchetti.

Leave a Comment

Your email address will not be published.