Gazzetta - Tomori: "Voglio rinnovare. Ci sentiamo più forti. Dietro Inter e Juve? Lo dicevano anche l

Tomori: “Tahan uueneda. Tunneme end tugevamana. Interi ja Juve taga? Nad ütlesid seda ka eelmisel aastal…”

Ajakiri – Tomori: "Ma tahan uuendada.  Tunneme end tugevamana.  Interi ja Juve taga?  Nad ütlesid seda ka eelmisel aastal ..."

MilanNews.it

© foto www.imagephotoagency.it

Milani kaitsja Fikayo Tomori rääkis ainult seadme mikrofonidele Gazzetta dello Sport täna hommikul otse Austria treeninglaagrist Villachis, kus Milan valmistub meistrivõistluste alguseks. Inglise keskmängija suutis naasta 22. mail Reggio Emilias juhtunu juurde: “Millal ma taipasin, et me võidame? Alles siis, kui Kessie viimasel päeval Sassuolo vastu kolmanda värava lõi.” Sellest hoolimata on Scudetto järgne pohmell juba möödas ja mõtleme tulevikule: “Oleme õnnelikud, aga alustame 0 punktist nagu teised, mitte 86-st. Peame veel võitlema. Oleme meistrid, kõik tahab meid võita.”

Uued eesmärgid

Pärast Rossoneri ajaloo üheksateistkümnenda Scudetto võitmist peategelasena on Tomori teadlik, et Milani eesmärk peab olema taaskinnitamine. Fikayol on palju usaldust enda ja oma kaaslaste vastu ja ei vaata, mida kihlveokontorid väljastpoolt ütlevad: “Tunneme end tugevamana, arvestades kõigi usaldust. Meil ​​on tunne, et suudame midagi erilist. Oleme seda juba teinud, aga nüüd on teine ​​surve. Peame ennast kordama. Nendel päevadel tegime rohkem tööd kui eelmisel aastal, peame valmis olema. Kas kihlveokontorid ütlevad, et oleme Interi ja Juve taga? Nad ütlesid seda ka eelmisel aastal. Kuid mitte ainult riigipiirides võistlemine. Tomori, kellest on lühikese ajaga saanud hea AC Milani mängija, teab, et Rossoneri inimeste suureks unistamiseks on konkurents, millele panustada kõik žetoonid. Meistrite liiga. Need on Fiki sõnad tähtsaima mandriturniiri kohta: “Mäletan Ateena finaali, mäletan Manchesteri ja ka Istanbuli. Teadsin, et see klubi on eriline, eriti Meistrite liigas. Oleme noored, aga nüüd on meil rohkem kogemusi, tahame teha nagu nemad. Ja siis uuendamise peatükk: “Ma tahan seda, mulle meeldib Milano juures kõik, isegi linn, Meistrite liiga õhtud… Nüüd aga olen keskendunud väljakule, vaatame, mis asjad väljakuvälised on.”

Seltsimehed, vastased, modellid

2021. aasta jaanuaris Chelseast laenule saabunud ja järgmisel suvel kõhklemata kinnitanud Tomori on pannud väga vähe, et siseneda fännide, aga ka tema meeskonnakaaslaste südametesse. Esinemiste ja hoiakute saatel sai temast hoolimata oma noorest east Pioli riietusruumi juht. Juhina räägib ta ka oma kaaslastest, noortest ja vanadest. Peal Ibra: “Ta ütles meile,” Me peame olema näljased nagu koerad, oleme esimesed, kuid me pole midagi teinud. “Kui riietusruumis on selline mängija, siis kõigil läheb tuju paremaks”. Peal Maignan: “Kui palju Mike räägib! Tal on suurepärane isiksus”. Sui uued ostud: “Divock on tugev, ta on kiire, ta teab, kuidas skoori lüüa. Yacine on ka tugev, tal on hea jalg, ta teeb õigeid liigutusi. Ta peab õppima, kuidas me mängime, aga on näha, et tal on kvaliteeti.” Kuid silm on valvsalt ka vastaste, ennekõike Interi ründekeskusesse naasva Lukaku suhtes: “Lukaku on tugev, Inter on tugev, aga meie ka. Teame, et derbi tuleb eriline matš”. Lõpetuseks mõni sõna ka eeskujudest, keda jälgida, endistest Rossoneri kaitsjatest, kes on Kuradi suureks teinud: Baresist Maldinini, läbides Nesta. Lemmik: “Paolo, ka sellepärast, et ta vaatab meid lähedalt”.

Leave a Comment

Your email address will not be published.