super Kean, Vlahovic puhkeasendis

super Kean, Vlahovic puhkeasendis

ESIMENE POOL Katsetage, Maximilian Rõõmsad. Ja ta hakkab peegeldama – ja katsetama – Juventust, mis saab/peab ilmtingimata ilma Paul Pogbata hakkama saama vähemalt ühe või kahe kuu jooksul. Nii et ära casting asenduseks. Eile oli Locatelli kord kell 1 ‘ žongleerida, kus prantslased oleksid, kui ta vaid meniski probleemidega ei võitleks. Mediaan kolmest, tegelikult lõpetasid Rovella (ja siis ehk Paredes? Kes teab …) ja Zakaria. Kaitses – Szczesny ees – on siin Danilo, Bonucci, Bremer ja Alex Sandro. Ründekolmhark: Cuadrado, Kean ja Di Maria. Barcelona peegeldub seisuga 4-3-3: Xavi Hernandez sihib kolmharu DembeléLewandowski, Aubameyang. Esimene kord kannab Dembelé allkirja Barcelona eest. See on omamoodi treiler kohe-kohe lahkuva filmi kohta: absoluutne peategelane on prantslased. Mis sellest ajast peale märatseb. Juventus aga ei seisa kõrval ja vastab eelkõige Angel Di Maria hoogsalt. Argentiinlane proovib 10 ‘ (paar meetrit väljast, mille Ter Stegen blokeerib üsna kergesti), proovib 15’ (seekord väljast) ja proovib 17 ‘ (hea algatus Cuadradolt, kes teenib Fideot, kes aga hilines järeldus). Di Maria on endiselt liikumapanev jõud 26. minutil, kui Kean vajab ilusat palli, kahju, et Eric Garcia suudab eelnevalt sekkuda.

LEWA TESTID Blaugrana poolel on järeldus traaversi kohal Lewandowski ning Kessie ja Aubameyangi kaks veidi liiga suurt lööki. See on Dembelé ajaga kaasas käiv crescendo: 35-aastaselt hüppab prantslane nagu nõelad nii Cuadradot kui ka Alex Sandrot ja pilkab seejärel diagonaalselt Szczesnyt. Enam-vähem sama, mida ta teeb 40-aastaselt (seekord alistuvad Cuadrado ja Locatelli). Juventuse õnneks oli Moise Kean oma osa veidi varem teinud, allkirjastades hetkeseisu 1:1. Suurepärane tegevus. Locatelli vallandab Cuadrado, kes paneb keskele: Kean on kottimises väga hea, ennetades Eric Garciat.

TEINE POOL Teisel poolajal annab Allegri veidi ruumi Perin ja vahetükid Kassid, alustada. Juve tõmbab jälle küünised välja. Ja olukorra lahendamiseks on veel Kean. Ta teeb seda kell 8: nad panevad Di Maria käpa, seejärel Zakaria ja Locatelli kuni Keani järelduseni, kusjuures Pena tuli asjata välja. Mäng jääb maitsev, võimalusi ühel pool (blaugrana) rohkem ja teisel (mustvalge) vähem. Ja ometi muutute mõlemalt poolt. pikk Lewandowski, Rapinha ristlatt (vabalöögi korral), Ansu Fati (ristlatt). Endine Juventuse mängija proovib ka karistuslööki Pjanic, aga ta ei sihi hästi. Juventus – sel hetkel väike põhimeeskond ja veidi alla 23-aastane – loobub järk-järgult ründeambitsioonidest ja lõpetab oma poole. Tõhusalt aga, kuna skoor jääb muutumatuks. Tänu ka Perin upi topeltparatoonile Tasumine.

MOODUSTUSED

Barcelona: Ter Stegen; Sergi Roberto, Christensen, Eric Garçia, Jordi Alba; Nico Gonzalez, Busquets, Kessie; Dembélé, Lewandowski, Aubameyang.

Saadaval: Dest, Piqué, Depay, Ansu Fati, Pena, Pjanic, De Jong, Raphinha, Collado, Tenas, Torre, Abde, Balde, Casado, Gavi. Karjad Xavi

Juventus: Szczesny; Danilo, Bonucci, Bremer, Alex Sandro; Locatelli, Rovella, Zakaria, Di Maria, Kean, Cuadrado.

Saadaval: Perin, Pinsoglio, nelgid, kassid, Pellegrini, Rugani, Barbieri, McKennie, Compagnon, Fagioli, Vlahovic, Soulé, Aké, Cudrig, Da Graca. Karjad Allegri

Barcelona-Juve, kommentaar: tõelise Juve ja kunagi nähtud Keani märgid

Vaata videot

Barcelona-Juve, kommentaar: tõelise Juve ja kunagi nähtud Keani märgid

Leave a Comment

Your email address will not be published.