Rolldrome, proovisime Roll7 siselaskurit

Rolldrome, proovisime Roll7 siselaskurit

Proovisime Roll7 uisutaja rulluisutajat, kes üritab arendusuuringu lugu segada millegi uuega.

Rulldrome on esitletud veidi rohkem kui kuu aega tagasi 2022. aasta juunis toimuva mängu osariigi ajal juba algul PC ja PlayStationi kauplustesse saabumiseks. Arengustuudio Rull7 Ja selle kirjastaja, eraosakond, näib olevat kiirustav pakkuda seda uudishimulikku segu uisutamismängu ja kolmanda isiku laskuri vahel, nii et 16. augustil, kui kõik läheb plaanipäraselt, saame selle alla laadida Steami ja PlayStationi poe kaudu.

Seetõttu pole enam meie oma proovinud rullroomi Me räägime teile lühidalt sellest algsest kogemusest.

Teadaolev segu

Rollerdromi kaane

Rollerdromi kaane

Roll7 sai kuulsaks peamiselt tänu Olliollile ja selle evolutsioonile, Olliolli maailmale, kuid Londoni stuudios on selle taga 14 -aastane ajalugu ja lavastused, nagu mitte kangelane ja laserliiga, mis kaldub kõrvale rulluistest, uisutamisest või muust sarnasest. See on lihtsalt öelda, et ROLL7 näib üritavat ühendada ja arendada seda, mida ta on eelmistes teostes õppinud.

Tegelikult võiks rulluis välja näha nagu omamoodi laserliiga uisude ja ühe mängija looga või olliollimaailma relvade ja futuristlike areenidega. Lühidalt öeldes näivad kõik, mis moodustavad veerejalu, tulevad stuudio minevikust või peaaegu kõik. The segada See läheb vormile siiski otsustavalt originaalne ja avastatakse.

Kõik kaunistavad ainulaadne stiil Stuudiost suudab tänu arhitektuuri, taseme kujunduse ja värvide mõistmisele luua üsna esile kutsuvaid pilke, mis annavad rulluisule auväärse välimuse vaatamata väikestele riistvaravajadustele.

Tegelikult ainult üks Intel Core i5-2125 või AMD A12-9800, 4 GB muutmälu ja GeForce GT 630 (2 GB), Radeon HD 6770 (1 GB) või Intel Iris Pro 580, et saaksid korralikult mängida. Kas PlayStation 4 või PS5, et pulli pea lõigata.

Düstoopiline tulevik

Rollerdromi disain on inspireeritud

Rollerdromi disain on inspireeritud

Üks kõige iseloomustavamaid elemente on tegelikult loorežiimi olemasolu, mis räägib a düstoopiline tulevik milles Matterhorn nime all tuntud megakorporatsioon on võtnud kontrolli maailma enim järgneva spordiala üle, tegelikult rulluisutamine ja kasutab seda masside tähelepanu kõrvale juhtimiseks oma tegelikest ja tumedatest avastustest. Kuidas? Muutes spordiala veelgi vägivaldsemaks, äärmuslikuks ja sellest tulenevalt surmavamaks. Matterhorn aga ei tegelenud uue värbaja Kara Hassaniga, kes tuli Pro Circuit’ile oma kangelase Morgan Fray samme. Edule ronimisel ei leia Morgan “ainult” võitlema oma elu eest, vaid peab ka Casper IX -le vastu astuma sellele, kellest saab tema suurim takistus Rahvusvahelise Rolldrom Föderatsiooni majamängijate tippu vallutamisel.

Tulistaja

Rolldrome'i mäng on väga dünaamiline

Rolldrome’i mäng on väga dünaamiline

Milleks see eeldus on? Kuna me ei saa süžeed rikkuda, võime öelda, et see kõik toimib ühe taseme ja järgmise vahelise ühise niitina ning õigustada erinevate tasandite raskusastet ja hullumeelsust.

Aga mis täpselt on veeretatud? Roll7 ütleb, et leiutas a uus žanr Ja võib -olla ei läinud see tõest liiga kaugele. See on omamoodi rist, milles peate ristama vastastega harjama areenid, et hüpete, jahvatuste ja haaramiste vahel maha lüüa. Teisisõnu, see oleks üsna traditsiooniline areeni laskur, isegi juhtnuppudes, mille peategelane kannab uisutamist, mis võimaldab tal tavalise liikuvuse tõttu välja tulla. Tegelikult saate väga kõrgele hüppamiseks kasutada erinevaid batuure, kuid tähtis on ka kuulide vältimine, isegi lennu ajal.

Rolledromi ajalugu on liim tervikule

Rolledromi ajalugu on liim tervikule

The Tulista stiiligaPealegi pole see omaette eesmärk: näiteks kuulid täiendatakse arenguga. Suurejoonelisel viisil mängimine aitab ka maksimeerida partituuri, mis on rulluisuta vooluringi edu põhielement.

Kui põhirelvad raamistavad vastased automaatselt, peavad erilised objektid ja vaenlased olema õigesti suunatud. Selleks, eriti õhus olles somersault, on võimalus aeglustama aegaet sihtida rahulikumalt.

Teisisõnu on see klassikaline roll7 segu, ilmselt pigem Lihtne läheneda, eriti varasemate kogemuste korral kolmanda inimese laskuritega, kuid tõesti keeruline ja täiuslik. Selle põhjuseks on ka järk -järgult üha keerukamad tasemed, mis nõuavad, et hüppaksite ühest hoonest teise, lastes samal ajal täieliku löögi ajal, veeretades midairis.

Rullurvutasemete hävitavus

Rullurvutasemete hävitavus

The rahulolu See, mida saate pärast tuttavaks saada, võib olla suurepärane. Arvestades arvustust, mis paratamatult pole liiga kaugel, peab arendusmeeskond suutma mängu huvides kõrgel kohal hoida, arendades loo, kuid ennekõike väljakutseid, mis on välja pakutud uute tegevuste ja muutujatega. Samuti peate aru saama, mis juhtub pärast krediiti saavutamist: milliseid kordusväärtusi või täiendavaid tegevusi ette näevad?

Rollrome on üsna originaalne ja lõbus kogemus, mis püüab segada seda, mida Roll7 seni on loonud, et midagi uut teha. Äärmiselt kiire ja meeletu kolmanda inimese laskur, tehniline, kuid hõlpsasti lähenemine, näputäis ajalugu, et seda kõike ümbritseda. Kas arendusstuudio suudab pakkuda piisavalt mitmekesisust, et tähelepanu kõrgel hoida? Mida on teha, kui krediidid on läbi? Vastame kõigile neile asjadele ülevaates. Vähe on puudu, julgus.

KINDLUSED

  • Roll7 stiil
  • Lihtne läheneda, keeruline täiustada
  • Kiire tempo ja lõbus

Leave a Comment

Your email address will not be published.