riskib 9 kuud peatust!

riskib 9 kuud peatust!

BERGAMO – Välk selgest taevast, täpselt nagu äikesetorm juuli lõpus. NADO Italy – riiklik antidopingu organisatsioon – kinnitas ametliku avalduse kaudu Atalanta kaitsja José Luis Palomino positiivsust. ainele Clostebol Metabolita, mis on dopinguvastase võitlusega tegeleva maailmaorganisatsiooni Wada musta nimekirja kantud anaboolne steroid. 32-aastane mees karistati ka ettevaatusabinõuna: “Riiklik dopinguvastane kohus, võttes vastu riikliku dopinguvastase prokuratuuri esitatud taotluse, alustas sportlase Josè Luis Palomino (FIGC) ametist kõrvaldamist ettevaatusabinõuna artiklite rikkumise eest. 2.1 ja 2.2. Sportlase test oli Clostebol Metabolite aine suhtes positiivne“.

Serie A, kõik vigastatud: Pogba boksis koos Chiesa ja Ibrahimoviciga

Vaata galeriist

Serie A, kõik vigastatud: Pogba boksis koos Chiesa ja Ibrahimoviciga

Lugu

The ülevaatus toimus juuli alguses, päevil, mil nerazzurrid olid Zingoniasse kogunenud enne Clusone pensionile jäämist. NADO tegi “konkurentsivälise” ekspertiisi – see juhtus juba 2021. aasta veebruaris, kui Bortolotti spordikeskuses toimus üllatuskontroll neljale mängijale. Gasperini, kes sekkus Gosensi testide läbiviimise eest vastutava isiku solvamisse – või väljaspool võistlust: Palomino oli seega positiivne, rikkudes kahte antidopingu spordikoodeksi artiklit, nimelt 2.1 (keelatud aine või selle metaboliitide või markerite esinemine sportlase bioloogilises proovis) ja 2.2 (kasutamine). või keelatud aine või meetodi kasutamise katse sportlase poolt).

Suvine sõprusmängude programm: kõik kuupäevad ja kellaajad

Vaata galeriist

Suvine sõprusmängude programm: kõik kuupäevad ja kellaajad

Pretsedendid

See pole esimene kord, kui mängija on selle elemendi suhtes positiivne, isegi kui seda pole kunagi juhtunud juulis, perioodil, mil ametlikke võistlusi ei toimu: 2018. aastal diskvalifitseeriti Fabio Lucioni üheks aastaks samuti Benjamin Mokulu 2021. aasta aprillis. Sama saatus André Onanal: praegune Interi väravavaht diskvalifitseeriti Ajaxis aastaks (karistust vähendati hiljem 9 kuuni), kuna ta kasutas – just päev pärast Bergamo matši Atalanta vastu – uimastit. tema naisele välja kirjutatud ja ekslikult aspiriiniks peetud.

Millised riskid

Ja hooletus kasutamisel saab määravaks karistuse mõistmisel. Juhul kui “Nado Italia suudab näidata, et rikkumine on tahtlik»Maksimaalne karistus on neli aastat, kuigi arvestada tuleb erinevate parameetritega. Kaitsja konkreetses olukorras võib Clostebolit kasutada paikseks kasutamiseks mõeldud kreemides, eelkõige nahakoe regenereerimiseks: tuleb mõista, kas ainet võeti ravi eesmärgil, kuna välismängijate puhul peab NADO vastama. otse FIFA-ga mis tahes retsepti alusel. Tahtlikkus või mitte, saab igal juhul määravaks, kuid arvestades pretsedente ja võimalikke antidopinguprokuratuuri taotlusi argentiinlane riskib vähemalt 9-kuulise peatusega. Vahepeal saatis Bergamo meeskond märkuse: “Atalanta BC teatab, et Riiklik Antidopingu Tribunal on täna teatanud sportlase Josè Luis Palomino ettevaatusabinõust.“. Nüüd on oodata karistuse kuupäeva, mil Orobi jalgpallur saab võimaluse oma süütust tõestada: vahepeal ei saa ta osaleda üheski koondisegrupi tegevuses.

Gollini: "Atalanta?  Mul oli probleeme inimesega..."

Vaata videot

Gollini: “Atalanta? Mul oli probleeme inimesega …”

Leave a Comment

Your email address will not be published.