Paredese uued kontaktid, Rabiot turult eemaldatud

Paredese uued kontaktid, Rabiot turult eemaldatud

See tegeleb PSG-ga, et tuua argentiinlane Torinosse. Prantslane ei lahku. Arthur naaseb Barcelonasse

RAMSEY ON TAASTANUD
Aaron Ramseyt Juventusega sidunud lepingu lõpetamine on ametlik. Poolkaitsja on viimased kuus kuud mänginud Glasgow Rangersis.

ARTHUR AVAB TAGASI BARCELONASSE
Arthur Melo tulevik ei ole Juventuses, Arsenal on pole-positsioonil, et tagada tema esitus. Hispaania ajakirjanduse andmetel oleks aga Brasiilia režissöör “võrgutatud” mõttest naasta Barcelonasse, kui Frenkie de Jong lahkub Manchester Utd. Hea suhted, mis Arthuril Xaviga on, võiksid kokkuleppe teha, on Terrassa tehnik tema tehnilist kvaliteeti alati kiitnud. Ka Mundo Deportivo sõnul oleks mängija nõus Hispaaniasse naasmise nimel oma palka langetama ka siis, kui kontakte pole veel olnud.

PAREDES UUED KONTAKTID
Juve on leidnud, et Leandro Paredes on keskväljale õige tugevdus ning kontaktid tema Torinosse toomiseks on praktiliselt igapäevased. Kokkulepe on väga tõenäoline isegi siis, kui PSG hindab seda üle 20 miljoni euro, samas kui Bianconeri tahaks sellest künnisest allapoole jääda.

RABIOT TURULT EEMALDATUD
Hoolimata mitme kõrgliigaklubi huvist ja kuuldustest võimalikust PSG-sse naasmisest, on Adrien Rabiot üleminekuturult eemaldatud. Prantslasest poolkaitsja oli eelmisel hooajal selle osakonna Bianconeri parim ja Allegri peab teda oluliseks, arvestades ka Pogba hiljutist vigastust. Ühesõnaga, tema ei ole see, kes Juvest ilma sensatsiooniliste pakkumisteta lahkub.

EI RAHALDA VALENCIA ETTEPANEKUT ARTHURI KOHTA
Valencia võistles Arthuri eest. Brasiillast on Arsenal pikka aega kurameerinud, kuid nüüd meeldiks ta ka Gattusole. Hispaanlased aga aastasest kuiva laenust kaugemale ei lähe ja paluvad Juvel kihluses osaleda. Torinos sooviksid nad lisada vähemalt klauslid, mis võivad viia kohustusliku tagasiostmiseni.

WERNER JA MARTIAL ALTERNATIIV MORATALE
Allegri soovib Alvaro Moratat tagasi saada, kuid hetkel Atletico Madridiga läbirääkimistel edusamme ei ole. Sky Sporti andmetel on hispaanlase kaks esimest alternatiivi kaks mängijat, kes on juba varem Juvega liitunud, nimelt Timo Werner Chelseast, kes võiks avada laenulepingu alusel, ja Anthony Martial Manchester Unitedist, kes sai eelmisel hooajal laenul Valenciasse.

ISEGI VALENCIA PILDAB ARTHURILE
Arthur Melo eest kandideeriks ka Valencia. Vastavalt Sky Sports Brasiilia poolkaitsja on üks Gennaro Gattuso väravate nimekirjas olevatest nimedest, isegi kui lepingu sõlmimine võib takistada tema üleminekut Hispaaniasse.

TyC SPORTS: “JUVE, AMETLIKUD LÄBIRÄÄKIMISED PAREDES”
TyC Sports naaseb, et rääkida Leandro Paredese tulevikust, rääkides ametlikult alustatud läbirääkimistest Juve ja PSG vahel mängija pärast. Poolkaitsja meeldib bianconerile väga, kuid enne lõplikku rünnakut on vaja lahendada Arthuri ja Ramsey probleemid. Paredese lähikond oleks aga mängija võimaliku Torinosse siirdumise osas optimistlik.

ZANIOLO, TOTTENHAM TÕUSEB
Juves püsib Zaniolo rada kuum, kuid nüüd peavad bianconerid oma selgasid kaitsma veel ühe “vaenlase” eest. Tuttospordi teadete kohaselt tunneks Giallorossi vastu huvi ka Antonio Conte juhendatav Tottenham ja Inglismaa klubi tegevus Nicolò jaoks taastuks tänu mõnele viimastel päevadel alanud kontaktidele. Hetkel ametlikke käike pole, kuid jääb mulje, et kõik võiks otsustada lahkuvate operatsioonide järgi. Kes Juve ja Tottenhami vahel suudab end vabastada enne mõnda üleliigset mängijat, saab anda lõpliku rünnaku Zaniolole.

RAMSEY, RESCISSION SULEB
Valge suits Aaron Ramsey ja Juve vahel lepingu lõpetamise teemal läheneb. Corriere dello Spordi andmetel on waleslane ja Juventuse klubi tegelikult jõudnud kokkuleppele lahkumishüvitise osas kolme miljoni euro alusel.

Leave a Comment

Your email address will not be published.