Mystery Mertens: kinopanettone hüvastijätt, milles midagi ei sobi kokku.  Mis siis, kui seal oli väänamine?

Mystery Mertens: kinopanettone hüvastijätt, milles midagi ei sobi kokku. Mis siis, kui seal oli väänamine?

Kui see oleks film, oleks lõpp üks neist, mis jätavad uimaseks, te ei mõista üksteist. Jah, sest paljud eeldasid, et tagasi aasta ametlikele avaldustele Aurelio De Laurentiismis toimus eelmisel laupäeval koos intervjuuga raadio Kiss Kiss Napoli, tõi kaasa ka riigipöördeteatri uuendamise Mertens, sinine patroon seevastu armastab kinomehena efektseid väljundeid. Ja selle asemel tähistas intervjuu hüvastijätt ühega jalgpallurid sinise ajaloo armastatuim: ümber nimetatud Ciro ja laskus täielikult kujundisse siilik rohkem kui teised, rohkem kui Insigne Tõeline napolilane, ta oli püstitanud end napoli Mertensi sümboliks, teda jumaldati selle ja ilmselgelt väljakul pakutud suurepäraste löökide eest. Ja seetõttu ka hüvastijätt De Laurentiisi sõnadega, video mõnega oskusi ja tänud ettevõtte sotsiaalsel profiilil… ja Mertensi täielik vaikus üksteistvälja arvatud sõnum, mis ilmus tema naise profiilile Kat sõnaosaga”Napoli elu armastus”.

Lühidalt, a tervitus kiirustadeslöö ja jookse, mis ei sobi a aruanne alustas üheksa aastat tagasi ja läbis suurepäraseid väravaid, mõned trofeed võideti nagu Itaalia karikas väravatega finaalis või Superkarikas itaalia keelämbrid vett tema peale, samas kui ta ei põlganud maha lüüa a Super Santos linna alleede ja poja vahel, kes päris oma isa hüüdnime Ciro. Ühesõnaga, midagi on valesti. Ei ruudu vaikus Mertensist, kes ilmselt ootab ikka veel midagi, et tervitada väljakut, mis mitte ainult ei esinda ja jääb esindama pikka ja olulist osa tema elust. See ei kandu jutuvestmine pakkus De Laurentiis esmalt mõnele fännile väljaspool hambaravikabinetti ja seejärel ametlikule raadiole antud intervjuus: “Küsimus vil raha“Sinisele patroonile, kes rääkis, kuidas belglane keeldus 2,4 miljoni euro suurusest pakkumisest üheks aastaks. See ei sobi, sest summa oli enam-vähem see, mida belglane oma saatjaskonna kaudu juuni alguses taotles, kusjuures väljalekkinud e-kiri tekitas pahameele, kuna seda peeti liiga kalliks. vastuvõetamatu nagu see tuli 35-aastaselt jalgpallurilt. Taotlus, mis nägi ette klausli levitamist kahe aasta pärast Automaatne uuendamine mis tal lepingus oli: 5 miljonit kahe aastaga seega … 2,5 miljonit aastas, see arv ei ole nii kaugel De Laurentiisi pakutud 2,4 miljonist eurost.

Seda belglane iga hinna eest tahtis kaks aastat lepingu ühe asemel? Või äkki Mertens, mis on täiesti korras terved füüsiliselt ja tunneb end endiselt suutvana olla peategelane väljakul, mida ta pole saanud tehnilised garantiid ta küsis, st märkimisväärne arv kohalolekuid alustajana? Spalletti viimastel meistrivõistlustel käivitas ta belglase sageli pingilt, kuid rääkis temast kui raskest liidrist asendajaja kindlasti ka vahepealsel kiirel hooajal meistrivõistlusedMeistrid ja Itaalia karikas see oleks olnud mugav. See oleks olnud ettevõttele mugav ajal, mil distants koos toetajad on sidereaalne pakkuda märgiks armastatuima mängija uuendamist lõõgastus: ju pärast kaotamist Koulibalyaustatud, Ospina Ja Goulham ühe hoobiga poleks see eelarves vahet teinud 2,5 võrreldes 2,4 või nii … Milan uuendas Ibra 41-aastaselt aga teadmises, et kui kõik hästi läheb, laseb ta ta 2023. aastal väljakule tagasi. Vahepeal süžees, mille autor näib olevat Lynchpüstitatakse ka ühe sensatsiooniline hüpotees allkiri in extremisturu lõpus ja Adli tingimustes kui belglane midagi paremat ei leia: lõpus kolmas seeria Twin Peaks30 aasta pärast on see tehtud, sel juhul kulub selle selgitamiseks palju vähem aega või paar sõna Mertens.

Leave a Comment

Your email address will not be published.