"Ma tahan sinuga Curva alla tulla"

“Ma tahan sinuga Curva alla tulla”

Kui Paulo Dybalal oli uudishimulik teada Giallorossi avalikkuse armastust, siis eile õhtul oli tal esimene vastus. Linnas, mis hakkas esimeseks suviseks väljarändeks tühjenema, ootas kümme tuhat, et see ilmuks Palazzo della Civilità Italianasse, paremini tuntud kui ruudukujuline Colosseum, hinnaga EUR. Kirgede jõgi, mis hakkas voolama poolteist tundi enne sündmust. Algul vedel ja rahulik. Seejärel koos minutite möödumisega aina sagivamal viisil, mis viis ees olevale väljakule, mis on täis lippe, värve ja fänne. Peaaegu kollaste ja punaste toonidega Bolero. Ülejäänu tegi Square Colosseumi valgustanud klubi korraldatud tuledemäng. Vaatepilt, mis hingetuks jääb. Aga mitte toetajaid, kes üritusele kogunesid.

Dybala päev, emotsioonid

Maagiline õhtu, tegemata vahet VIP-ide ja tavaliste fännide vahel. Roma andis kõigile, kes soovisid üritusel osaleda, võimaluse tervitada uut Argentina tippmängijat. Justkui oleks tegemist matši proloogiga, ootas vali muusika Paulo saabumist, olles nähtavalt elevil ja uskmatu vastuvõtust. Faros, kui ta Torino tšarterlennuga maandus, ootas teda ainult 4 Itaalia ajakirjanikku. Eile tegi ta end põhjalikult ümber. Kümme tuhat südant läks hulluks, et laulda tema nime. Ja nagu kõik suured staarid, on ka Dybalat kaua oodata. Etendus algas varakult, kuid staadioni stiilis algus, mille õhkkonda veelgi valgustab kõneleja Matteo Vespasiani, oli kell 21.11: «Teeme end kuuldavaks, Paulo on siin tagasi. Jõudu!”. Isegi mitte öelda: «Paulo Dybala, alè oohhh». Samal ajal voolasid trepikoja jalamil maksiekraanidel jalgpallurist Portugalis maandudes esimesed pildid. Lennujaama saabumisest, Mourinhoga kallistamise ja uute kaaslaste tutvumiseni. Sissepääs riietusruumi, tervitamine tema endise Juventuse meeskonnakaaslase Spinazzolaga kuni esimeste seanssideni Albufeira munitsipaalstaadionil. Täiusliku ajastusega video. Sest pärast põgusat valgusmängu ilmus kell 21.21 tema, õhtu oodatuim mees: Paulo Dybala. Rõõmuplahvatus tervitas … Joya. Käed puusas, peaaegu ei saanud aru, kuidas need inimesed kõik tema jaoks olemas olid. Siis pöidlad taeva poole ja hääl lämbus emotsioonist: “Aitäh, aitäh teile kõigile,” kordas ta. Uskumatu naeratus ja siirad sõnad: «Olen põnevil, siin on alati olnud raske sinu vastu mängida. Olete erakordne, privileeg siin olla. Seda kuumust vaadates tekib tahtmine minna Olimpicosse ja mängida kurvi all ». Sõnadele järgnes esimene mürin.

Video

Väljakutse ja selfie

Aga parim on alles ees: «See on suur väljakutse ja mul on suur vastutus. Juba väljakule lähenedes tunnete fännide soojust, nende fännide eest mängimine on väga hea vastutus.» Nüüd, kui ta on jää murdnud, ei paista ta enam peatuda. Pidu hakkab taanduma, kuid Paulo ei taha enam lahkuda: «Tahan väga kiiresti end vormi saada, personal on abiks. Ma tahan neid inimesi õnnelikuks teha. Rooma oli minu saatuses selles, mida linn minu lapsepõlves esindas. See kõik oli kirjas, need, kes mind teavad, teavad, et minu jaoks on see väga eriline asi. Derbi? See saab olema ilus, ilma et peaks tulemust ütlema, ”ütleb ta. Nüüd on see lahustunud. Ta naudib ka klassikat: «Daje Roma daje», millele ta ühendab Tottiga viimase selfie. Ta ei pruugi olla võtnud kaptenisärki, kuid kirge, mida ta on suutnud üksiku mängija vastu tekitada, pole nähtud Francesco ajast peale.

© REPRODUKTSIOON RESERVEERITUD

Leave a Comment

Your email address will not be published.