Laziomania: la strategia di Acerbi alla fine sta funzionando

Laziomania: Acerbi strateegia lõpuks töötab | Liiga

Acerbi küsimus see ei ole tehniline, ja oleks üsna rumal sattuda lõksu, pidades seda järjekordseks Rooma keskkonna kannibalismiks. Küsimus pole fännides, õigemini, mitte ainult. Nad on selles komöödias näitlejad, kuid režissöör on tema, Francesco Acerbi. Eeldusel, et augus pole suflööri.

ACERBI, HÜVASTI jätmise põhjused TEATATUD – Acerbi hüvastijätt teatati ja mitte tänasest. See pärineb tema halvimast hooajast Lazios: pahatahtlik kuulujutt, mille vastu ta mängis Sarri, või et ta ei avaldanud oma ülimat tulihinge, nagu ta tegi oma endise treeneri Simone Inzaghi jaoks. (kes omakorda näib olevat oma nime Marottale pomisenud pärast seda, kui oli Bremerit asjata oodanud). Täpsustan: minu jaoks läks Acerbil Lazios väga hästi. Esinevuse poolest oli ta Serie A üks parimaid keskkaitsjaid, ta mängis suurepäraseid mänge ja tegi häid hooaegu biancoceleste särgis, hoides mõnikord üksi kaitset vastu. Oleksin ülemeelik ja tänamatu, kui ma seda ei tunnistaks ega tunnistaks sellele poisile tõsiasja, et ta on pea, mentaliteedi ja kaliibri poolest hüppe edasi teinud. Tema hüvastijätmise taga pole tehnilisi põhjuseid, mitte ainult.

SARRILAND – Sarri maal tundus Acerbi kohe läänefilmide klassikalise tõreda püssimeesena. Ta ei säranud kunagi, 4-meheline kaitse Toscana jäikade diktaatide järgi ei saanud seda. Võib-olla tundis ta, et on jälle LIIGA palju, et muuta: liiga suur, liiga tugev, liiga midagi. Ja seda sai Formellos liiga palju. Oleks rumal arvata, et see on Sarri ja Acerbi üksainus probleem. Kas need kaks ei meeldinud üksteisele? Võib-olla jah, aga kõike tuleb vaadata üldises raamistikus. See mängija Formellos – alati tavaline pahatahtlik nurin – on kokku pannud ebameeldiva käitumise. Detailidesse laskumata põhjendas ta grupi juhina ebameeldivaid asju ja asus isegi Igli Tare poolele. Lazio on alati eitanud, kuid alati rääkisid eelmainitud pahaloomulised kasvajad meile isegi kaklusest Lazio meeskonna arstiga. Kas ta tahtis teda kätte saada? Jutt käib mingis vanuses härrasmehest, täis füüsilises küpsuses sportlase vastu. Stseen, mis on eitatud ja valevande tunnistatud valeks, kuid lühidalt öeldes mitte eriti arendav.

FÄNNID – Kas sa näed? Jätsin fännid selles hüvastijätuloos viimaseks. Nagu ikka, nagu kõik ka Acerbi leidis end solvangute keskel, kohutavate fraaside sündsusetu metsa, mida sotsiaalmeedia sageli levitab. Objektiivselt vastikud asjad. Tahaksin siiski öelda, et meie oma on peaaegu strateegiliselt kujundanud oma väljumisstrateegia nii, et see oleks vältimatu. Ja ta tegi seda teadusega, solvas selle sõrmega 4000 fänni, vabandades tuhat korda vähese veendumusegailma tõelise soovita sellele kivi peale panna.

Ilma moraliseerimiseta, ilma draamasid tegemata pole see müük häbiasi. See peab juhtuma, see on saatuslik, see on vajalik: Francesco Acerbi jaoks pole enam ruumi. Kas romagnoli on parem? Tehniliselt võime sellest rääkida, kuid selle ajalugu Roomas on just alanud ja suurepärase kiindumuse, armastuse, entusiasmi egiidi all. Vahel on muutmine kasulik, see ei ole ilus, see ei pruugi parendada. See lihtsalt teenib kõiki.

Leave a Comment

Your email address will not be published.