Kas soovite proovida geniaalset puslet?  leia, milline õun on ilma ussita!

Kas soovite proovida geniaalset puslet? leia, milline õun on ilma ussita!

Kellele teist ei meeldiks. vähemalt korra, et lahendada mõistatus, mis paneb ta tõesti proovile? Noh, see tänane päev pakub teile rahulolu … Tänase mängu eesmärk on leida meie pakutava pildi seest ainus, millel pole ussi sees. Kas sa saad hakkama?

Head online-kihlveo sõbrad, pakume teile ka täna tõeliselt keerulist mõistatust. See on pusle, kus pead vaid oma mõistuse ja keskendumisvõime proovile panema. Värvid, kujundid, suurused, mitte miski ei tohiks teie tähelepanu häirida ilma vaatlemiseta lõksu langeda et silmad eksiksid. Kas olete valmis?

Mõistatus: leidke õun ilma ussita

Nagu näete tänasel pildil, on mahlaseid õunu, mida teie kahjuks on rünnanud juba mitu ussi. Sellest on tõesti kahju, sest õunad on ilusad ja kõik erkpunased ja nii see ilmselt võikski muuda oma elu keeruliseks, kui proovid ainuke õun veel “hea”. Õunad on üksteisele väga lähedal ja nagu näha, tundub, et kõigil on alati uss sees… aga see pole nii!

Enne alustamist anname teile väikese soovituse: ussivaba õun on tõesti hästi peidetud ja seetõttu pole selle asukoha leidmine lihtne. Ilmselgelt anname teile aja, et seda ajaviidet veelgi keerulisemaks muuta: teil on täpselt vastamiseks aega vaid 10 sekundit, muidu mis geenid te oleksite ???

Kas olete valmis???

ja siis … MINNA!

visuaalne test
PUZZLE leiab ussivaba õuna

pusle LAHENDUS:

Pildil on ilmne, et kõik need sügavpunased õunad tõmbavad kergesti tähelepanu objektiivilt kõrvale. Peab aga keskenduma sellele, et peaaegu mitme ülikonna sees on tumeroosa uss. Tervislik õun peidab end hästi ka siis, kui see jääb nähtavale, sest selle kuju maskeerib end suurepäraselt teiste seas.

Selle mõistatuse veelgi keerulisemaks muutmiseks on aeg, sest teil on selle lahendamiseks aega vaid 10 sekundit ja praeguseks on need otsa saamas …

Kui olete sel hetkel veel avamerel, ärge muretsege, me avaldame lõpliku lahenduse, kuid enne selle teile andmist tahame proovida teid veidi rohkem aidata: otsitav õun asub pildi paremal küljel. Kas saate nüüd aru?… Caga siin on lahendus:

Ainus õun, millel uss puudub, on täpselt pildi alumises paremas nurgas.

katselahus
visuaalse testi lahendus

Kui olete leidnud selle lõbusa visuaalse testi, kutsume teid alati jälgima meid saidil betting.online

Leave a Comment

Your email address will not be published.