jätkame ravi.  Ja Arnautovic ootab

jätkame ravi. Ja Arnautovic ootab

Morata viimane minut “on film, mida on juba nähtud. 2020. aastal liitus Alvarito Juventusega uuesti üleminekuturu viimastel päevadel ja sama, välja arvatud äkilised muutused, võib juhtuda ka sel suvel. See sõltub bianconeri vaheliste kontaktide arengust ja Atletico Madrid Esimeses voorus, juunis, astusid Juventuse juhid sammu tagasi, loobudes lunastusvõimalusest. Federico Cherubini, pärast kaheaastaseks laenuks investeeritud 20 miljonit eelistas ta mitte kulutada lepingus ette nähtud 35 miljonit ründaja lõplikuks tagasiostmiseks. Morata naasis kohtusse Diego Simeoneaga Juventuse juhtide ja treeneri lugupidamine Massimiliano Allegri ta pole muutunud. Kuni selleni, et viimastel päevadel tegid nad Continassas uue katse, pakkudes punavalgetele ds-dele Andrea Berta uus laen Alvaritolt. Ettepanek lükati tagasi, kuid sõnavõtud pole kaugeltki lõppenud. Veel võib kõike juhtuda ja esimesena saab teada Morata, kes loodab suve lõpuks Torinosse uut naasmist. Praegu on distants valdavalt vormelil. Madridis Atletico poolel pole neil kavatsust uut laenu anda. Ja Continassas ei paista nad vähemalt praegu olevat veendunud, et nad alalise ostu pärast uppuvad. Turu võimalusi on aga lõputult. Ja sageli võib see, mis täna tundub võimatuna, aja jooksul teostatavaks muutuda. Morata on seda juba 2020. aastal ise katsetanud ja seega jätkab ta kuni arenguteni oma tavapärase professionaalsusega treenimist. Pea on Atleticol, aga süda on alati must-valge. Ja vahendused töötavad selle nimel, et osapooli lähendada.

Allegri on kindlasti jätkuvalt Morata III esimene sponsor. “Conte Max” jahib ründavaid tugevdusi ja Alvarito hindab lisaks rahvusvahelisele positsioonile ka paindlikkust ja mentaliteeti. 29-aastane hispaanlane, nagu ta ka eelmisel meistrivõistlustel demonstreeris, suudab tegutseda äärekaitsjana (4-3-3) ja paaris Dusan Vlahovic (4-4-2). Aga kui vaja, arvestades, et Serbia superpommitaja peab aeg-ajalt puhkama, saab teda kasutada ka rünnaku keskmes. Piisavalt põhjust, et jätkata kannatlikkust, lootuses varem või hiljem valgel suitsul kohale jõuda.

Alternatiivid: Martialist Wernerini

Ilmselgelt jätkavad nad Continassa tööd mitme laua ja alternatiivsete profiilide kallal. Rada, mis viib, on alati elus Marko Arnautovic, 33-aastane Bolognast. Ka vabaagent pidas nimekirjas vastupanu Andrea Belotti (endine Torino), Timo Werner (Chelsea) e Anthony Martial (Manchester United).

Zaniolo väljakutse

Vahepeal jätkuvad kontaktid Nicolò Zaniolo. 23-aastase sinise allringi jaoks on oodata “derbi” endiste Juventuse mängijate Tottenhamiga. Antonio Conte Ja Fabio Paratici. Spurs, nagu ka Juventuse mänedžerid, peavad aga enne Giallorossi poole püüdlemist veidi müüki tegema.

Käsikäes Alice ja Alvaro: "Täielik õnn"

Vaata videot

Käsikäes Alice ja Alvaro: “Täielik õnn”

Leave a Comment

Your email address will not be published.