hooaja viimase GameStopi telesaadete jaoks on tulemas topeltvaru enne suvevaheaega

hooaja viimase GameStopi telesaadete jaoks on tulemas topeltvaru enne suvevaheaega

PlayStation 5 GameStop

Homme pärastlõunal on GameStopi telesaade, hooaja viimane enne suvevaheaega. Selleks puhuks toimub eriline PlayStation 5 topeltvaru, nii standard- kui ka digitaalväljaande versioonis! Seetõttu on see juba sel suvel kõige olulisem võimalus konsool koju viia!

Just selle erilise sündmuse puhul muutuvad kõik laual olevad kaardid veidi. Tegelikult juba homme, 27. juulil 2022 toimub GameStop TV spetsiaalne osa, mis algab kell 14:00tavapärase 16.00 asemel. Episood on kahekordne, seega lõpeb umbes kell 18:00 nagu alati.

Otseülekande ajal avaldatakse kaks PlayStation 5 lisavarustust kahe erineva komplektiga. Kogu saadet saate jälgida ametlikul veebisaidil sellel aadressil.

Bänner-kanal-Telegram-Gametime-Pakkumised-Tech-drop-Ps5-Xbox-RTX

Esimene kahest varudest on a PlayStation 5 standardpakett kolme mänguga: Call of Duty Vanguard, Far Cry 6, The Dark Pictures Anthology House of Ashes, lisaks Remote Media Remote ja Sades Spirits Blue kõrvaklapid. See on sama komplekt, mis rõõmustas eelmisel nädalal paljusid kasutajaid ja on saadaval hinnaga 699,98 eurot.

Teine varu puudutab hoopis a PlayStation 5 Digital Editioni komplekt koos Horizon Forbidden Westi koopiaga (digitaalne allalaadimiskood), Starlight Blue teine ​​DualSense’i kontroller, PS5 Pulse 3D-peakomplekt, originaal PS5 laadimisjaam ja kontrolleri käepideme komplekt. Kõik hinnaga 649,98 eurot.

Nagu oleme juba oodanud, saab homsest, 27. juulist 2022 toimuv eriosa, mis lõpetab GameStopi telehooaja. Otseülekanne algab kell 14:00 ja mitte kell 16:00ja saate seda jälgida otse GameStopi saidilt sellel aadressil. Saatekülaliseks on FrancescaOle Frankie“Balestri ja Mattia”Jafarro‘Ales. Nagu alati, juhib osa LorenzoKobe“Fazio ja Virginia”Kafkanya‘Gambatesa.

Nagu alati hoiame teid pidevalt kursis meie spetsiaalse telegrammi kanaliga. Kuhu anname teada otseülekande algusest ja täpse hetke, millal dropsid saadaval on. Loodame, et nagu eelmistes osades, on konsoolide pakkumine suur, et võimalikult palju mängijaid rahuldada!

Tuletame teile meelde tellige meie pakkumistele pühendatud Telegrami kanal et olla kursis PlayStation 5 ja Xbox Series X parimate pakkumiste ja saadavusega. Oleme teinud ka praktiline juhend, mis aitab teil ostu sooritada.

Allikas: GameStop

Leave a Comment

Your email address will not be published.