Firmino löök ründes, lepingu projekt Paredesega

Firmino löök ründes, lepingu projekt Paredesega

Arvestades raskusi Moratasse pääsemisel, viskas bianconeri Liverpoolist pärit brasiillasele kallale. See tegeleb PSG-ga, et leida argentiinlase jaoks kokkulepe

FIRMINO LASTE LÄHEDAL
Arvestades raskusi Morata (ja ka Werneri ja Martiali) juurde pääsemisel, oleks Juve Corriere dello Spordi sõnul äkitselt muutnud strateegiat, et rünnak lõpule viia ja oleks nüüd väga lähedal Liverpooli Bobby Firminole, kes lõpetab 2023. aastal koos punastega. Bianconeri kallaletung põhineks 19 miljoni naela ehk üle 22 miljoni euro suurusel pakkumisel.

LEPINGU PROJEKT PARESEGA
Juve on leidnud, et Leandro Paredes on keskväljale õige tugevdus ning kontaktid tema Torinosse toomiseks on praktiliselt igapäevased. “La Repubblica” teatel oleks bianconeril juba lepingu projekt endise Roma ja Empoli mängijaga ning tal oleks nüüd vaja leida kokkulepe PSG-ga, mis hindab mängijat 20 miljonit eurot.

RAMSEY ON TAASTANUD
Aaron Ramseyt Juventusega sidunud lepingu lõpetamine on ametlik. Poolkaitsja on viimased kuus kuud mänginud Glasgow Rangersis.

ARTHUR AVAB TAGASI BARCELONASSE
Arthur Melo tulevik ei ole Juventuses, Arsenal on pole-positsioonil, et tagada tema esitus. Hispaania ajakirjanduse andmetel oleks aga Brasiilia režissöör “võrgutatud” mõttest naasta Barcelonasse, kui Frenkie de Jong lahkub Manchester Utd. Hea suhted, mis Arthuril Xaviga on, võiksid kokkuleppe teha, on Terrassa tehnik tema tehnilist kvaliteeti alati kiitnud. Ka Mundo Deportivo sõnul oleks mängija nõus Hispaaniasse naasmise nimel oma palka langetama ka siis, kui kontakte pole veel olnud.

RABIOT TURULT EEMALDATUD
Hoolimata mitme kõrgliigaklubi huvist ja kuuldustest võimalikust PSG-sse naasmisest, on Adrien Rabiot üleminekuturult eemaldatud. Prantslasest poolkaitsja oli eelmisel hooajal selle osakonna Bianconeri parim ja Allegri peab teda oluliseks, arvestades ka Pogba hiljutist vigastust. Ühesõnaga, tema ei ole see, kes Juvest ilma sensatsiooniliste pakkumisteta lahkub.

ZANIOLO, TOTTENHAM TÕUSEB
Juves püsib Zaniolo rada kuum, kuid nüüd peavad bianconerid oma selgasid kaitsma veel ühe “vaenlase” eest. Tuttospordi teadete kohaselt tunneks Giallorossi vastu huvi ka Antonio Conte juhendatav Tottenham ja Inglismaa klubi tegevus Nicolò jaoks taastuks tänu mõnele viimastel päevadel alanud kontaktidele. Hetkel ametlikke käike pole, kuid jääb mulje, et kõik võiks otsustada lahkuvate operatsioonide järgi. Kes Juve ja Tottenhami vahel suudab end vabastada enne mõnda üleliigset mängijat, saab anda lõpliku rünnaku Zaniolole.

Leave a Comment

Your email address will not be published.