Firmino Juvele, järjekordne löök Allegrile

Firmino Juvele, järjekordne löök Allegrile

TORINO – Firmino murrab sisse. Juve muudab ootamatult strateegiat, et rünnak lõpuni viia ja on nüüd Liverpooli brasiillasele väga lähedal. Punaste ründaja võib tõesti olla üllatav riigipööre, kes määrab Di Maria ja Vlahoviciga superosakonna. Kuulduste kohaselt on pealetung viimastel tundidel radari all arenenud ja leidnud viljaka pinnase. Tegelikult pingutab pommitaja Darwin Núñezi saabumine ja tagasi hooajast, mis ei ole enam Jürgen Kloppi hierarhia tipus. MM-aastal peab aga ka Firmino pidevalt mängima ja seetõttu tervitas ta bianconeri huvi. Juve pealetung põhineks 19 miljoni naelase, üle 22 miljoni euro suurusel pakkumisel. Maceiost pärit brasiillane, oktoobris 31-aastane, Seleçao ründaja kuni viimase Copa America 2021-ni (55 kohtumist, 17 väravat) on pärast 2019. aasta võitu üks silmapaistvamaid Premieri tšempione. 2023. aastal lõppev leping Liverpooliga, vitriin, mis on täis kõiki trofeesid (6) punastega seitsme hooaja jooksul (322 kohtumist, 98 väravat): Premier League’ist Meistrite liigani ja klubide maailmameistrivõistlusteni.

Üllatus

Üllatuskäik, Juventuse klubi oma, sest Allegri värav oli alati vastanud Morata nimele. Mõnda aega oli treener tugevalt panustanud Alvaro naasmisele, pidades teda ideaalseks tugevduseks, sest meistritiitliga oleks tema sisestamine nüüd väravate juures lihtsam. Mõte hispaanlasele kolmandast Juventuse elust ei lange aga kokku Madridi Atleticoga, kes ei kipu vähemalt praegu Bianconerile allahindlusi tegema, eriti pärast juuni lõpus makstud 35 miljonit lunaraha. asutati kaks aastat tagasi. Ja võib-olla just nende raskuste tõttu viis Juve sihikule Liverpoolist pärit brasiillase, kes oli ka taktikaliselt võimeline rohkem rolle katma. Vaatamata esialgsele jäikusele ei olnud Colchonerod Morataga hüvastijätmise hüpoteesi sulgenud, säilitades samas kavatsuse võimalikult palju raha teenida: vähemalt 20-25 miljonit ja kindla ülekandevalemiga. Mitte läbi laenu, nagu Juve eelistas, isegi kui Alvaro värske lepingu pikendamine aastani 2024 selle tee elujõulisemaks muudaks.

Alternatiivid

Juvel oli ka plaan paari alternatiivi silmas pidades. Eesnimi on deja-vù: see on Timo Werner Chelseast, kelle Blues juba De Ligti lähenemise ajal välja pakkus, seejärel kolis Müncheni Bayerni. Stamford Bridge’i klubi oli Saksamaa ründaja kaasanud Hollandi kaitsja pakkumisse, mida bianconeri pidas ebapiisavaks. Lihtsalt ründaja profiil, millel on ka Leipzig, ei olnud veenev, mitte niivõrd tehnilisest aspektist, kuivõrd Continassa kaanonitest lähtuvalt 10 miljonit hooaja palgast. Viimastel päevadel olid aga mõtisklused Werneri üle taas alanud ja laenuvalemit arutati. Kohustusliku eeldusega: kokkuleppele jõudmiseks peaks mängija tingimata palka vähendama. Teine idee viis 1995. aastal sündinud Anthony Martialini, kes naasis eelmise hooaja teisel poolel laenult Sevillasse Manchester Unitedisse. Ideed, mõtted, mille tsüklon Firmino võiks lõplikult tühistada, on valmis ühinema Juventuse turu ülejäänud kolme suure hiti Di Maria, Pogba ja Bremeriga.

Ametnik: Juve lõpetas Ramseyga lepingu

Vaata videot

Ametnik: Juve lõpetas Ramseyga lepingu

Leave a Comment

Your email address will not be published.