Exoprimal: proovitud - Nerd4.life

Exoprimal: proovitud – Nerd4.life

Proovisime Exoprimali, Capcomi hullumeelset tulistamist, mis on üles ehitatud kummalisele koostöövalemile ja võistlejatele: siin on meie esimesed muljed.

Capcom on muutunud mängumaastikul lootuse majakaks. Jaapani maja sündis mõne aasta eest uuesti, hakates kordamööda helisema ja saamas kvaliteedi tagatiseks, olles naasnud tasemele, mida pole nähtud oma kuldajast peale. Selle jada puhul on aga reeglist üks erand: ainult mitme mängijaga mängud. Kui tegelikult on ühest küljest tarkvaramaja kõrval üks populaarsemaid seriaale, mis puudutab koostöömängu (me räägime muidugi Monster Hunterist), siis teisest küljest pole see kunagi päriselt hakkama saanud. mis tabab märki, kui ta üritas tooteid välja müüa. täielikult veebipõhiselt.

Esmapilgul võib tegu olla lihtsalt kutseprobleemiga: on arusaadav, et nii osav meeskond kõrgetasemeliste üksikmängude loomisel ei ole reaalajas teenuste jms loomisega nii hästi kursis. Kuid kui vaatate ettevõtte viimaseid “katseid”, saate aru, et paljud on midagi enamat kui katsed, mida tõenäoliselt toetavad piiratud ressursid ja meeskonnad ning mis on esmase tõuke saamiseks sageli muude populaarsemate toodete külge liimitud.

Seetõttu on Exoprimalile erilist tähelepanu pööramine mõistlik, kuna see on selgelt Capcomi esimene katse kujundada võrgumäng, millel on vajalik tugi (ja vabamad arendusgraafikud, arvestades, et see on juba mõnda aega töös olnud. ).

Meil on seega proovinud Exoprimal Euroopa ajakirjandusele avatud meeletu ööseansi ajal ja täna oleme siin selleks, et öelda teile, kas on kohane eeldada selle meeskonna traditsioonilist hoolitsust, mida rakendatakse ka ebatüüpilises mitmikmängus.

Sajab velociraptorit

Exoprimal: sefiir põhjustab dinosauruste seas katastroofe, kuid ärge laske end ümbritseda, vastasel juhul kulub loojani jõudmiseks vähe

Exoprimal: sefiir põhjustab dinosauruste seas katastroofe, kuid ärge laske end ümbritseda, vastasel juhul kulub loojani jõudmiseks vähe

Pole vaja eksida sõnade vaheldumisi … vastus on “jah”, Exoprimal osutus meelelahutuslikumaks ja rafineeritumaks pealkirjaks, kui kaootiline esitluse treiler lubab arvata, koos “jutustusepalliga”, mida saab lahti harutada. alus. Seal ajaluguEnt ja isegi etteaimatavalt pole see kindlasti see aspekt, millele arendajad on kõige rohkem keskendunud, sest see näib olevat ulmeliste klišeede segadus, mille eesmärk on vaid õigustada võitlusi mutantsete dinosauruste hordide vastu. Teisisõnu, olete Exosuiti piloot, väga võimsad eksoskeletid, mida kasutatakse elanikkonna kaitsmiseks tundmatu päritoluga tohutute näljaste roomajate tõeliste vihmade eest. Niipea kui teid oma meeskonda määratakse, avastate end tegelemas Leviataniga, sadistliku tehisintellektiga, mis kordab lõputult lahingusimulatsioone, et testida ülalkirjeldatud “mehhaaniliste ülikondade” tõhusust.

Süžee areneb teoreetiliselt mängust mängu – kuigi ilmselt ei mõjuta see kogemust liiga palju – ja on selge, et Capcom on vähemalt püüdnud seda kõike mõtestada; selle ümbritsev olemus on aga alates beetaversioonist märgatav ja me kahtleme tõsiselt, et see jääb nüüd pärast lõppu meeldejäävaks. Lõppude lõpuks on see videomäng, kus nad rebivad dinosaurused halastamatult tükkideks: ei maksa pikemalt peatuda kes teab mis kriitilisel vaimul narratiivi kallal.

Exoprimal: kui me ütlesime, et horde on palju, siis me ei teinud nalja

Exoprimal: kui me ütlesime, et horde on palju, siis me ei teinud nalja

Exoprimali eripära pole aga isegi mitte teie vastaste külmaverelisus, vaid selle konkreetne struktuur. Mäng on tegelikult kõigi kavatsuste ja eesmärkidega a Kolmanda isiku ühistu horde tulistaja, koos konkreetsete klasside ja rollideks jaotusega (klassikaline kolmainsuse tank, tugi, DPS); aga iga missiooni eesmärgid täidetakse samaaegselt teise viieliikmelise meeskonnaga, et pääseda varakult “lõplikule missioonile”, kus kõik muutub meeletuks. PVP kokkupõrge. Trikk lisab võtetele teatud pinget ja üldist kiirustamist, sest ei pea mõtlema ainult ellujäämisele, vaid optimeerima rolle ja ressursse, et ohud võimalikult kiiresti kõrvaldada.

See on kahtlemata ahvatlev idee, mis suudab meid mängude ajal ekraani küljes hoida, kuid töötab ainult poolel teel. Tegelikult, kui hordide ajal, mille raskus tundub kõike muud kui problemaatiline, kulgeb kõik üsna loomulikult, on teiste mängijatega kokkupõrge kaartide pikendamise, missiooni käigus ressursside taastamise vajaduse ja “juhuslikkuse” tendentsi tõttu mõnikord kohmakas. meeskond loobuma mis tahes strateegiast, mille eesmärk on puhas rünnak (kalduvus, mida koostööfaasis tasustatakse ja mis on konkurentsis väga ebasoovitav). Taeva pärast, see on alles algus ja me ei imestaks, kui Capcom otsustaks käivitamisel asjad teisiti seada või eelistada teatud rollide konkreetset kasutamist missioonide viimastel etappidel (vähemalt selleks, et vältida kuraatoriteta meeskondi, arvestades, et tegemist on kindla enesetapuga ja me oleme mõndagi näinud), kuid võib-olla puudub režiimide haldamisel intuitiivsus, mis on vajalik mängijate loomulikuks tõukamiseks teatud käitumisviiside poole.

Tuhat võimalust T-Rexi küpsetamiseks

Exoprimal: paak on hädavajalik, et hoida roomajate massid vähemalt mõnda aega eemal

Exoprimal: paak on hädavajalik, et hoida roomajate massid vähemalt mõnda aega eemal

Seal meeletus tegevus ei aita, sest sa oled ootamatult visatud eelmainitud võidujooksu ajaga, droon, mida jälgida ja täita rida eesmärke (enamasti tuleb kustutada suur hulk dinosauruseid, kuid need varieeruvad mänguti juhuslikult). Kui mitte midagi muud, siis keskmise mängija jaoks pole keeruline mõista, kuidas liikuda, ja kogemus on seda toetava suurepärase mänguviisi tõttu lihtsalt lõbus.

Kuigi tulistajad pole Capcomi leib, uhkeldab Exoprimal mehaanilised soliidne ja hästi arvutatud, ilmselt seetõttu, et meeskond lähenes tegevusele lähemale kui klassikalistele kolmanda isiku tulistamismängudele. The Eksosuit need on tegelikult väga mitmekesised ja varustatud suure hulga oskustega, alates praktiliselt igaühele tarnitavast ajastatud laserkahurist (asendatav muude tööriistadega) kuni konkreetse rolli täitmisele pühendatud liigutusteni. Näiteks Zephyr on lähivõitlusründaja, kellel on terakombinatsioonid, laastavad õlad, mitu spurti ja võime visata vaenlasi (dinosauruseid või inimesi) löögiga õhku, et saavutada suurejoonelised õhukombinatsioonid; Nõiadoktor on PVP põhiline piirkonna tervendaja, kellel on elektrirünnakud, libisemine ja võime siia-sinna hüpata; isegi meie testitud tankibaas ja klassikaline automaatpüssiga relvastatud rünnakülikond uhkeldavad diskreetse ainulaadsusega, rääkimata sellest, et iga klass saab kasutada võimsaid viimaseid oskusi, mis suudavad mängu tagurpidi pöörata või hävitava T-Rexi üle ajutise kontrolli saavutada, et vaenlasi laiali kiskuda. .

Exoprimal: ülikondade mitmekesisus on märkimisväärne, isegi kui üldist raskust tuleb veel korralikult kohandada

Exoprimal: ülikondade mitmekesisus on märkimisväärne, isegi kui üldist raskust tuleb veel korralikult kohandada

Arvestades muidugi dinosauruste arvu ekraanil ja nende olemasolu ülemus Soomustatud rünnakutega väga mobiilne, juhtuvad tulistamised kaosesse, kuid üldiselt suutsime ekraanil toimuvat tegevust vääriliselt jälgida ja isegi PVP nautis seda, hoolimata juba käsitletud struktuurilistest tõrgetest. Meie testitud Exosuits olid vaid murdosa viimases mängus saadaolevatest ja oleme väga uudishimulikud, et mõista, milliseid variatsioone need pakuvad, kuna põhiülikonnad on meid juba palju ülendanud.

Isegi tehnilisest vaatenurgast kaitseb mäng end üsna hästi ja leidsime, et see on arvutis hästi optimeeritud. Ainult üks probleem, mis tuleb iga hinna eest lahendada: serveri stabiilsus meile tundus ta nagu tantsija. Kui kahe esimese mängu jooksul meil probleeme ei olnud, siis kolmandas võitluses oli selgelt mõnel meeskonnaliikmel tõsiseid sideprobleeme. Latentsusaeg oli selline, et muutis kõik pehmelt öeldes mängimatuks, eriti kui arvestada, et sellel konkreetsel missioonil ei olnud viimane stseen võistlus, vaid koostöö väljakutse erilise bossi vastu (mõnikord juhtub, kuid pole selge, millised neist tegurid käivitavad selle ainulaadse režiimi), mis tänu tantsijate võrgule teleporteerus siia-sinna ja millest oli võimatu kõrvale hiilida. Loodame siiralt stabiilsemale võrguinfrastruktuurile (või suurema valikuga kosjasobivuse faasis), kui mäng välja tuleb.

Exoprimal osutus oodatust lihvitud ja lõbusamaks tänu selle kiirele mängule ja kaootilistele lahingutele, mis esindavad selle tuuma. Selle segatud struktuuris on aga mõningast naiivsust, samuti puudub intuitiivsus, mis on vajalik selleks, et muuta PVP osa nii nauditavaks kui vaja. Probleemide lahendamiseks on aga veel aega ning ülikondade mitmekesisuse suurenemise ja mõningase struktuurilise ümbertöötlemisega võib meie kätes olla võrgutulistaja, mis ületab palju ootusi. Eks me näe.

KINDLUSED

  • Kiire ja viimistletud mänguviis
  • Suurepärane tegevus ja suurepärane valik Exosuit

KAHTLUSED

  • Hinnatakse serveri stabiilsust
  • Teatud struktuurne naiivsus ja üldine intuitiivsuse puudumine tekitavad probleeme PVP faasides

Leave a Comment

Your email address will not be published.