Di Maria show, Bremer tühistab Lewandowski.  Cuadrado ei ole veenev

Di Maria show, Bremer tühistab Lewandowski. Cuadrado ei ole veenev

Seal Juve viigistas Dallases Barcelonaga 2:2, matši lõpus, mis pakub Max Allegrile huvitavaid ideid. Dusan Vlahovic ega Weston McKennie ei mänginud endiselt mänguminutit kogu Juventuse inimeste tähelepanu jääb Paul Pogba tingimuste ümber on siis Angel Di Maria ja Moise Kean (topelt), et varastada show. Pärast mõningast esialgset ebakindlust seadistamisel on see Positiivne oli ka Gleison Bremeri esitus, aga lahkus väljakult, tekitades muret. Juan Cuadrado vasaku tiiva eksperiment on huvitav, kuid kolumblase katse jaguneb kaheks pooleks, kui ta ründab ja kui ta kaitseb, mida lõikab nagu Alex Sandro metsik Ousmane Dembélé, Blaugrana trakside autor. Need i top ja flopid bianconeri vahel pärast matši Barcelonaga.

Juve-Barcelona Keani märgis!  Di Maria karjuma, Bremer super

Vaata galeriist

Juve-Barcelona Keani märgis! Di Maria karjuma, Bremer super

Juve tipp

MARIAst – Lihtsalt Juve parim, Allegri jätab talle vabaduse minna kuhu iganes tahab ja hästi läheb. Argentiinlane alustab teoreetiliselt Juventuses paremalt 4-3-3, tegelikult ta asetab sageli ja meelsasti kolm rida kesksele positsioonile, just sinna, kus ta saab vastastele kõige rohkem haiget teha. Ta leiutab, jookseb, ei anna sentimeetritki alla. Sellist, seda Juvele oli väga vaja.

KEAN – Parem, palju parem kui debüüt. Puhta keskründajana vajab ta paar minutit, et mõõtu võtta, ta peidab end veidi ja teda ei leita: see on siiski vaid aja küsimus, lööb mehena karistusalas kaks väravat, olles õigel ajal õiges kohas. Ja ennekõike ta ei eksi.

BREMER – Alustage sellest, et teete lõigul vea, mis võib teile kalliks maksma minna, kuid ei vea teid alt, vastupidi. Ja just märgistamises annab see endast parima, võitis duelli kindla Robert Lewandowskiga kestis peaaegu tund. Järgmiste tundide olude hindamiseks lahkus ta aga väljakult, kuna ta on ehk paar minutit oodatust varem, näidates näiliselt murelikku ilmet.

PERIN – Sisenege teisele poolajale, Juve on Dembélé käest juba löögi saanud. Kahel korral tõrjutakse ta samas aktsioonis lati alt (algul Raphinha karistuslöögist, seejärel Ansu Fati löögist). Viimastel minutitel aga kulub tema sekkumised võimaldasid Juvel kaitsta 2:2otsustasid Gavi ja Depay tõrjed.

Pogba vigastus, Juventuse fännide reaktsioon sotsiaalmeedias

Juve flopid

ALEX SANDRO – Viis, kuidas Dembélé seda hüppab, et valmistada ette hetkelise 1:0 diagonaal, on foto Alex Sandro versioonist viimastest hooaegadest. L’nõrk lüli Juventuse kaitseska sel korral oli see tema.

CUADRADO – Isegi vasakult äärelt oskab ta rünnates olla teravmeelne: Keani väravasööt on eeskujuks, aga üldiselt liikus ta kergelt ka teisel äärel. See on sees mittevaldamise faas, mis aga tundus täiesti faasist väljasDembélé kahe värava puhul, aga ka siis, kui Allegri ta paremkaitsjaks pakub.

Pogba, Di Maria ja Juve uued näod initsieerimisriitusel: millised lauljad!