De Ketelaere, Brugge soovib kokkulepet pühapäevaks

De Ketelaere, Brugge soovib kokkulepet pühapäevaks

Vaatamata Maldini ja Massara kohtumisele belglastega Luganos on veel kaugel, kuid jätkab optimismi filtreerimist

DE KETELAERE, AC MILAN JA BRUGES SOOVIVAD PÜHAPÄEVAKS KOKKULEPPET
Eile peeti Luganos teine ​​Charles De Ketelaere jaoks tihe tippkohtumine Milano ja Brügge vahel pärast nädala tagust Belgias peetud kohtumist, kuid kuigi optimism jätkub mitmel pool, pole klubide vahel kokkulepet veel leitud. Küll aga on Maldinile kasulik kohtumine Belgia ajalehe HLN hinnangul mõistmaks, et Belgia klubi alla küsitud 35 miljoni ei lange (Rossonerid jäävad 32-33 miljoni lähedale) ja seetõttu järgmises paar päeva ootame võib-olla otsustavat taaskäivitamist. Milano ja Brugge oleks tegelikult, nagu loeme, andnud 2001. aasta klassi läbirääkimiste tähtajaks pühapäeva, 31. juulit, et augusti alguseks saaks mängija oma tuleviku kindlalt teada.

TOMORI: “TAHAN UUENDADA”
Täna hommikul ajalehekioskites Gazzetta dello Sport intervjueeritud Fikayo Tomori rääkis ka lepingu uuendamisest: “Kas ma tahan pikendada? Jah, mulle meeldib Milano juures kõik, isegi linn, Meistrite liiga õhtud… Nüüd aga Olen keskendunud väljakule, sest me näeme väljakuväliseid asju.”

PLIZZARI MÜÜDUD PESCARALE
“AC Milan teatab, et müüs lõplikult jalgpallur Alessandro Plizzari sportlikud esitused Delfino Pescarale. Klubi tänab Alessandrot professionaalsuse eest ning soovib talle parimat professionaalset ja isiklikku rahulolu.”

DANIEL MALDINI LAHUS RETREEDILT: KÜLASTUSED SPEZIAGA
Daniel Maldini mängib järgmisel hooajal Spezias. Ründav poolkaitsja on juba Milanost lahkunud, et lennata Itaaliasse visiidile ja lepingutele. Jäta Rossoneri laenule.

RENATO SANCHES, LEPING PSG-ga KIILMUSE KOHTA
Renato Sanches on üha lähemal PSG-le. AC Milani sihikule kuulunud portugallasest poolkaitsja oleks tegelikult saavutanud Pariisi klubiga kokkuleppe ka palgas, 5 miljonit eurot hooaja kohta. Jääb üle leida kokkulepe Lillega (kellega mängijal on leping kuni 30. juunini 2023), kes eelistaks seda otsesele konkurendile mitte müüa.

CHUKWUEMEKA, ESIMENE PAKKUMINE ON VALMIS
Kuna Renato Sanches liigub üha enam Pariisi suunas, sihib Milan otse Carney Chukwuemekat, Aston Villa 2003. aasta klassi poolkaitsjat, kellega tal on leping lõppemas 2023. aastal ja kes on valmis tegema esimese pakkumise villansidele, kes küsivad praegu 20. miljonit eurot. Mängija meeldib ka Psg-le ja Barcelonale.

TANGANGA VAJUTAB TOTTENHAMI: TA TAHAB AC MILANI
Japhet Tanganga avaldab Tottenhamile survet, et see sõlmiks Milaniga tehingu. Pooled peavad läbirääkimisi ja ületamise takistuseks on valem: Rossonerid tahavad lunastusõigusega koormavat laenu, Spurs surub kohustuse peale. Sellest teatab ajaleht Gazzetta dello Sport.

Leave a Comment

Your email address will not be published.