Bernardeschi: 'Juve? Tanti rimpianti. Con Sarri e per il covid è cambiato tutto. Per Pirlo ero un terzino, ma io...'

Bernardeschi: “Juve? Nii palju kahetsust. Sarri ja covidi puhul on kõik muutunud. Pirlo jaoks olin äärekaitsja, aga ma … ‘| Turg

Pikk intervjuu autor Federico Bernardeschikuni Tuttosportmilles ta rääkis oma minevikust Juves ja uuest seiklusest aastal Toronto.

TORONTO – “Linn on ruumiline. Tundub nagu New York, aga elamisväärsem. Vastuvõtt oli pöörane: valdav kirg. Ja siis kolmkümmend viis tuhat inimest staadionil hullult juubeldavad, suitsupommid, lipud: mammamia, mis värk! Eesmärk? Fantastiline sensatsioon. Imeline. Muinasjutuline viis selle seikluse alustamiseks.

JUVE – “Jah, hea meelega. Alustame Juventusega: maksimaalne tänu klubi, klubi, fännide, meeskonna eest … Juve perekonna eest, see on see ja jääb pereks, kellele ma jään alatiseks kiindunud. Jalgpallurina võitsin palju, mehena kasvasin üles ja ehitasin üles olulisi sõprussuhteid.

KAHETSTAB – “Teretamise hetkel, jah, nii palju kahetsust. Aga siis sain selgelt aru, et see tsükkel on läbi. Sain sellest aru puhkusel, kui mul polnud veel meeskonda ja ma mõtlesin, mida teha” .

SARRI JA COVID-iga – “Esimesed kolm aastat läksid Juventusele, teine, Juventuse-Atletico oma oli ülekaalukalt parim. Siis läks kõik kokku: pühitsemise aastal, kui Sarri oli, on meistrivõistlused kuude kaupa katkenud, kõik muutub sürreaalseks. isegi siis, kui matšid jätkuvad. Kõik oli muutunud: treener, klubi, tühjad staadionid ja minu roll, kui mind jätkuvalt ühelt positsioonilt teisele loobiti. Treenerite süü? Ei, üldsegi mitte asjaolude süü : mingid vajadused olid, olen alati andnud oma kättesaadavuse, sest olen selline ja mulle meeldib ennast meeskonna teenistusse seada. mida mängija küpsemas saab mõjutada “.

PIRLO – “Näiteks Pirlol oli jalgpallist erinev ettekujutus ja ta nägi mind peaaegu vasakkaitsjana, kuid ma ei saanud seda rolli mängida. Püüdsin alati teenimismeele pärast ja kuna Pirlo on suurepärane inimene ja temaga. Mul olid head suhted, mis mul on siiani. Aga see ei toiminud. Minu süü, taktikaliste olukordade süü, mis panid mind pisut raputama, väliste asjaolude süü … Põhimõtteliselt ei Pole mõtet kedagi või midagi süüdistada, sportlase elus elad läbi raskeid hetki, saad neist üle, muutud tugevamaks.

ALLEGRI – “Ja detsembris valiti mind kuu MVP-ks. Siis mõned füüsilised probleemid ja hooaeg, kus meeskond nägi vaeva. Vabandust, see oleks võinud paremini lõppeda. Aga lõpuks lahkun Juventusest kolme liigatiitliga, kahe Itaalia tiitliga. karikad, kaks superkarikat. Seitse karikat ja mõned matšid, mis jäävad mulle alatiseks südamesse. Üks tsükkel on läbi, see on olnud minu jaoks põhimõtteline tsükkel ja nüüd avab Juventus veel ühe, mille põhifänn olen mina.

D’AMICO DIREKTOR – “Andrea D’Amico oli suurepärane. Ta pidas läbirääkimisi minu ja Toronto heaks, pakkudes mõlemale rahulolu. Tema avas mu silmad MLS-i potentsiaalile, mis pole nii suur kui NBA, kuid on üles ehitatud NBA-le. samad põhimõtted. sama vaim. Jalgpall kasvab, siin on 2026. aasta MM ja jalgpalliliikumisel on soov tõusta kõrgele tasemele. Ja teate, et kui ameeriklased tahavad midagi välja tuua, teavad nad suurepäraselt, kuidas palju investeerides: 10 aastat tagasi vajasid nad litsentsi saamiseks 20 miljonit, täna 200. Kas saate trendist aru?

Leave a Comment

Your email address will not be published.