ATP 250 Umag: Lorenzo Musetti positiivne debüüt. Nüüd kogu Itaalia väljakutse koos Marco Cecchinatoga

Pildil Lorenzo Musetti - Photo Getty Images

Pildil Lorenzo Musetti – Photo Getty Images

Lorenzo Musetti jõuab turniiri teise ringi ATP 250 Umagist.
20-aastane Carrara mees, ATP nr 31 (“parim edetabel”) ja kaheksandal kohal, värskelt oma esimesest tiitlivõistlusest, mis võitis Hamburgi “500” võistlusel, alistas 62 36 61, veidi alla kahe mänguga. tundi matši, sloveeni keel Aljaz Bedene283 ATP, võistleb kaitstud edetabeliga.
Musetti leiab teises ringis Marco Cecchinatovõitja 2018. aasta väljaandes.

Peab märkima, et kolmandas setis teise geimi ajal andis Bedene otse võrku itaallasele murrangu, mis läks seisul 2:0, kuid andis kohe teene tagasi (2:1).
Neljandas geimis järjekordne paus sinisele, sloveenlanna parandas “hoiatuse” kahe perenaise pettumusest visatud palliga tribüünil löömise eest. Seekord kinnitas eeskäelöögiga haiget saanud Lorenzo eelist, lennates seisuga 4:1 ja seejärel imeliselt viigistades vastase servi, võttes seisu 5:1. Ja varsti pärast seda lõpetas ta mängu kukkumisega. tabas matšpalli, võitis matši 6:1.