allkiri De Laurentiisiga

allkiri De Laurentiisiga

Nüüd on ka allkiri, ametlik staatus ja esimesed sõnad ametlikesse suhtluskanalitesse. Kim Min-jae on neljas ost 2022. aasta suveturul Napoli, Mathias Olivera, Khvicha Kvaratskhelia ja Leo Ostigardi järel.
Lühikeses videos tervitas uus sinine kaitsja fänne inglise keeles, peale viimase itaalia keeles hääldatud sõna: “Tere poisid, mina olen Minjae. Mul on väga hea meel sellesse meeskonda kuuluda! Näeme varsti. Tere!”.

Napoli, siin on Kim Min-jae: klausli üksikasjad

Lepingu allkirjastamine, mis seob Lõuna-Korea keskkaitseklassi ’97 järgmiseks kolmeks aastaks Napoliga ja optsiooniga kaheks järgnevaks hooajaks, kinnitati vahetult pärast pensionile jäämist. Sangro losspärast Fenerbachest võetud mängija tervisekontrolli läbimist pärast makse tasumist vabastamisklausel 20 miljonist. Ja rääkides klauslist, siis Kimi lepingus Napoliga on ka teine, väärt 45 miljonitkehtib ainult välismaal.

Spalletti uus Napoli: koosseis Kimiga kaitses

Vaata galeriist

Spalletti uus Napoli: koosseis Kimiga kaitses

Kim, foto De Laurentiisiga läheb levima

Palk jääb umbes 2,5 miljonit eurot, mis leiti pika kohtumiste ja kõneluste rea lõpus asjaosaliste, Napoli juhtide ja Kim Min-jae esindajate vahel ning mängija ootab häid uudiseid Lissabonis, kus tal on maks. kontor, mis hoolitseb tema kui mängija huvide eest, enne kui saab rohelise tule Itaaliasse lahkumiseks. Vahetult pärast allkirjastamist ja enne vormistamist avaldati foto Kimi ja presidendi vahelisest käepigistusest De Laurentiismis läks kohe sotsiaalmeedias levima, millele järgnes ametlik, Kim koos ADL-iga allkirjastamise aktis, järelduvalt tavapärasest presidendisäutsusest: “Tere tulemast Minjae!“.

"Koletis on sinine!": Napoli teatab Kim Min-jae saabumisest

Vaata videot

“Koletis on sinine!”: Napoli teatab Kim Min-jae saabumisest

Napoli, Kim on pensionil ja ootab debüüti

Kim, kes saabus Euroopasse 2021. aastal Pekingi Gouani hiinlasest Fenerbahce särki kandma, abistab kolmapäevaõhtuses sõprusmängus kõrvalt.Adana Demirspor, esimene neljast, millega Napoli Abruzzos mängib. Koulibaly pärija võib oma debüüdi teha juba laupäevasel testil Mallorca vastu või tõenäolisemalt kolmapäeval 3. päeval Girona vastu. Spalletti eesmärk on viia mängija võimalikult kiiresti kaitsemehhanismidesse, pidades silmas 15. augustil Verona väljakul toimuvat meistrivõistluste esimest.

Napoli, Kim:

Vaata videot

Napoli, Kim: “Õnnelik olla selle meeskonna liige”

Leave a Comment

Your email address will not be published.